Služby, ktoré plnia vaše potreby

Vývoj produktu

Špecialisti spoločnosti Valentis vám budú poskytovať odbornú pomoc od prvotnej predstavy o produkte až po finálnu fázu, ktorou je jeho výroba.

Zabezpečíme koordináciu vzniku vášho produktového zloženia, pravidelne vás budeme informovať počas jednotlivých etáp prípravy a produkcie vášho produktu a poskytneme vám poradenstvo o tom, ako zaistiť, aby sa váš produkt odlišoval od ostatných na trhu.

Zmluvná výroba

Spoločnosť Valentis ponúka tieto služby:

  • Výroba tabliet, kapsúl, tekutín, práškových produktov.
  • Primárne balenie: blistre s tabletami a tvrdými a mäkkými kapsulami, fľašky s liekmi v tekutej forme.
  • Sekundárne balenie: vonkajšie obaly tekutých, mäkkých a tuhých farmaceutických produktov.
  • Laboratórne testy: všetky produkty sú testované v súlade s najvyššími štandardmi požadovanými pri výrobe liekov.
  • Skladovanie a logistika: vaše produkty uskladníme v našich skladoch v požadovaných množstvách a náš kvalifikovaný personál sa postará o to, aby sa vaše produkty dostali na miesto určenia rýchlo, flexibilne a včas, nech to je kdekoľvek na svete.

Výskum a vývoj

Interný výskumný a vývojový útvar; skúšky bezpečnosti a účinnosti každého výrobku. Viac ako 250 produktov v kľúčových terapeutických oblastiach.

Výroba

Tablety, kapsuly, tekutiny, práškové výrobky.

Primárne balenie

Blistre s tabletami a tvrdými a mäkkými kapsulami, fľašky s liekmi v tekutej forme.

Sekundárne balenie

Vonkajšie obaly tekutých, mäkkých a tuhých farmaceutických produktov.

Logistika

Náš kvalifikovaný personál sa postará o to, aby sa vaše produkty dostali na miesto určenia rýchlo, flexibilne a včas, nech to je kdekoľvek na svete.

Privátna značka

Môžeme vám ponúknuť hotové a otestované produkty do vášho portfólia.

Lipozomálne produkty

Sú to inovačné tekutiny, v ktorých sú živiny enkapsulované v malých mikrokapsulách, ktorým hovoríme lipozómy. Lipozómy chránia živiny pred žalúdočnými kyselinami a zlepšujú absorpciu v organizme. Lipozómy nie sú viditeľné voľným okom, môžeme ich však cítiť v podobe lepšieho zdravotného stavu a rýchlejšej nápravy deficitu látok v organizme.

Multivitamínové spreje

Zloženie každého spreja zabezpečuje optimálne dodávanie živín. Aktívna zložka sa do organizmu dostáva v mikrokvapkách, ktoré prenikajú mäkkými tkanivami v ústach, vďaka čomu sa esenciálne živiny dostávajú do rozvetveného žilového systému pod týmito tkanivami. Zloženie tak môže rýchlo preniknúť do krvného obehu, aby bola jeho absorpcia optimálna.

Rôzne výživové doplnky

Vyvinuli sme široké spektrum vedecky podložených produktov, ktoré obsahujú čisté a bezpečné zložky tej najvyššej kvality od dôveryhodných dodávateľov. Môžeme vám pomôcť aj s balením a vybrať vám to najlepšie balenie pre váš produkt a pomôžeme vám aj pri zabezpečení registrácie produktu štátnymi zdravotníckymi orgánmi.

Možnosti balenia

Spreje

Fľaštičky na interné a externé spreje: ústne spreje, nosové spreje, ušné spreje, kožné spreje.

Fľaše

Sklenené a plastové fľaše na tekuté produkty: 1,5 l, 1 l, 500 ml, 250 ml, 200 ml, 150 ml, 100 ml, 50 ml, 30 ml, 20 ml, 15 ml, 10 ml.

Nádoby

Plastové/sklenené nádoby na tablety/kapsuly/práškové produkty v rôznych veľkostiach a farbách a s rôznymi typmi uzáverov.

Blistre

Celé spektrum rôznych blistrov.

Kartóny

Kompletná ponuka foriem označovania: kartónový obal a etiketa vo vami uprednostňovanom dizajne a s použitím najnovších polygrafických technológií.

Spolupráca

Usilujeme sa prilákať nových partnerov, aby sme mohli prenikať do nových regiónov. Vďaka realizácii našich nápadov spoločne s našimi partnermi sa domnievame, že ľuďom dokážeme ponúknuť lepšiu kvalitu života s minimálnym vplyvom na ich organizmy a životné prostredie.

Toto smerovanie nám ponúka jedinečnú identitu a veríme, že je lákavou pozvánkou na spoluprácu pre našich potenciálnych partnerov.

Inovačné produkty

Spoločnosť Valentis vytvorila, vyrobila a vyvinula viac než 250 inovačných produktov v hlavných terapeutických oblastiach.

Regulačné postupy

Spoločnosť Valentis vám ponúka kompletné technické a regulačné poradenstvo, ktoré vám pomôže pri zabezpečení registrácie produktu štátnymi zdravotníckymi orgánmi.

Marketingová podpora

Našim partnerom vždy ponúkame nepretržitú marketingovú podporu. Poskytujeme im marketingové materiály, najlepšie postupy či školenia o produktoch. Budeme asistovať pri príprave vašej lokálnej stratégie marketingu a predaja.

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti.
Zistiť viac